Odhad ceny nemovitosti

Přemýšlíte o prodeji nemovitosti? Získejte ocenění nemovitosti zdarma od špičkových a osvědčených makléřů.

Zkušení makléři

Doporučíme vám makléře, který dokáže vypracovat přesný odhad ceny nemovitosti. Pokud se rozhodnete prodávat, najde kupce a zajistí hladký průběh prodeje.

Podpora a poradenství

Budeme s vámi po celý proces prodeje nemovitosti. Najdete v nás právní oporu a poskytneme vám radu, kdykoli budete potřebovat.

Výhodnější prodej

S dobrým makléřem prodáte nemovitost rychleji a za výrazně vyšší částku než bez něj. A to i s provizí. Už žádné pokusy a omyly.

Jsme pro vás zdarma

Smlouvy uzavíráme s vybranými a osvědčenými makléři, kteří nám hradí poplatek. Vy za naše služby neplatíte nic a naše doporučení jsou pro vás nezávazná.

Podle čeho vybíráme makléře?

Statistiky nejsou všechno. Víme, že dobrý makléř je ten, který se o svého klienta postará, je s ním pravidelně v kontaktu a je na něj spoleh. Proto, kromě analýzy inzerátů a všech dostupných dat napříč realitními agenturami, makléře také několik měsíců osobně testujeme, než s nimi vůbec zahájíme spolupráci.

Jak služba funguje?

Vyplníte krátký formulář a podrobnosti k vaší nemovitosti.

Zanalyzujeme vaše údaje a najdeme makléře, který vám zajistí odhad ceny nemovitosti.

Pokud se po ocenění rozhodnete prodávat, zajistíme prodej nemovitosti a najdeme kupce.

Budeme tu pro Vás od začátku do konce vaší realitní transakce.

Příběhy našich klientů

Byt jsme prodali o 200 tisíc dráž, než jsme plánovali. Makléř nám totiž pomohl udělat profesionální fotky a tím přitáhl hned 3 vážné zájemce.

byt 3+1
Liberec

Našli jsme makléře, který byt skutečně prodal. Nejdřív jsme prodávali půl roku a marně. Pak jsme ale makléře změnili a prodali hned na první prohlídce. Měl ve městě spoustu kontaktů a díky tomu rovnou věděl, kterou rodinu pozvat na prohlídku.

řadový dům
Mělník

Získali jsme kvalitního makléře za rozumnou cenu. Dostali jsme tip na 3 makléře z různých realitek a všichni působili schopně. Ale zatímco první dva chtěli provizi 120 000, tak třetí si řekl jen o 80 000.

byt 2+1
Praha

O nás

Realitní trh v současné době postrádá transparentnost, spolehlivost a jeho procesy jsou neefektivní. Tratí na tom zejména obyčejní lidé, kteří musejí procházet zdlouhavým a nepříjemným procesem a často se stávají oběťmi podvodu. To chceme změnit. Prošli jsme si stejnou frustrací z realitního trhu, s jakou se dnes setkávají naši klienti, proto víme, co můžeme dělat lépe. Tak se z nás stala první společnost v realitách, jejímž obchodním cílem je spokojenost klientů.

Přečtěte si o nás více

Kdybyste prodávali, kolik byste za svou nemovitost dostali?